Seminarium Przyrodników: Kurs Biologii Tropikalnej

Koło Naukowe Przyrodników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Seminaria Przyrodników!
Spotkajmy się 24 października (czwartek), o godzinie 16:30 na Seminarium poświęcone Biologii Tropikalnej. ‘Kurs Biologii Tropikalnej, studenci na tropie perły Afryki’.
W podróż do Ugandy wezmą nas studenci Wydziału Biologii: Julia Gostyńska, Klaudia Kuzdrowska, Kinga Kułaga, Małgorzata Niśkiewicz, Emilia Sokołowska.
Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych!

🔬 Kiedy? 24 października, godzina 16:30
🔬 Gdzie? Wydział Biologii UAM, AULA
🔬 Temat? ‘Kurs Biologii Tropikalnej, studenci na tropie perły Afryki’

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/399876197349974/

Zapraszamy na stronę KNP na Facebooku, gdzie znajdziecie aktualne informacje z życia Koła!

2 komentarze do “Seminarium Przyrodników: Kurs Biologii Tropikalnej”

1. Woah! I’m really digging the template/theme of this site.
    It’s simple, yet effective. A lot of times it’s difficult to get that “perfect balance” between superb
    usability and visual appearance. I must say you’ve
    done a very good job with this. Additionally, the blog loads extremely fast for
    me on Opera. Superb Blog!

Odpowiedz
  2. Hey there! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new project
    in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You
    have done a outstanding job!

Odpowiedz