#PrzyrodnikOnline: Krowa w kropki bordo – czyli jak mówić, by nas zrozumiano

Koło Naukowe Przyrodników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu #PrzyrodnikOnilne! 🌿 🔬

Tym razem Prezes naszego Koła Michalina Krakowiak poprowadzi warsztaty on-line z zakresu wystąpień publicznych 👩‍💼🧑‍💼. Odbędą się one w czwartek 24 września, o godzinie 17:00. Czas trwania warsztatów to 60 minut, a maksymalna liczba uczestników to 15 osób!

Wyraźna mowa, pewny głos, ton budzący zaufanie – to klucz do sukcesu każdego prelegenta. Jak osiągnąć ten cel? Na warsztatach poznacie techniki aktorskie, które pozwolą rozgrzać aparat mowy, poćwiczyć dykcję i opanować głos. Dowiecie się, jak wyczuć przeponę, wykorzystać w 100% oddech i rezonatory. Zobaczycie, jak łatwo nabrać pewności siebie przed mikrofonem 🎤, niezależnie, czy mówicie do oka kamery 🎥, czy sali pełnej słuchaczy. Warsztaty obejmują zestaw ćwiczeń ruchowych i mówionych. Zajęcia kierowane są do wszystkich: Członków i Sympatyków KNP.

Zapisy przyjmujemy poprzez stronę KNP na Facebooku oraz mailowo: knpzarzad@gmail.com. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu prosimy o podanie adresu mailowego, co umożliwi włączenie Uczestnika do zamkniętej grupy MS Teams. Uczestnicy otrzymają materiały przydatne podczas warsztatów i nie tylko!

Michalina, oprócz studiowania na Wydziale Biologii UAM, od 6 lat prowadzi młodzieżową grupę teatralną: Teatr Mimo Wszystko, gra i reżyseruje spektakle. Prowadzi wykłady popularnonaukowe na wydarzeniach takich jak Noc Naukowców oraz festiwalach fantastyki – w tym na Pyrkonie. Jest prelegentką TEDx. Kształciła się w Teatrze Polskim w Poznaniu oraz w Akademii Sztuk Scenicznych PAPA 🎭.

🔬 Kiedy? 24 września 2020, godzina 17:00
🔬 Gdzie? Zapraszamy na zapisy do grupy utworzonej na MS Teams
🔬 Temat? „Krowa w kropki bordo – czyli jak mówić, by nas zrozumiano”
🔬 Czym są wydarzenia #PrzyrodnikOnline? To możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz praktycznych informacji, dzięki narzędziom do pracy i komunikacji zdalnej, którą przekazują biegli w swojej dziedzinie naukowcy lub studenci posiadający wiedzę, np. na temat radzenia sobie z opanowaniem głosu podczas wystąpień publicznych.

Po warsztatach zachęcamy do zadawania pytań.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/940072189826260/

Zapraszamy na stronę KNP na Facebooku, gdzie znajdziecie aktualne informacje z życia Koła!

Dodaj komentarz